Royal Perfumery Prague

Eng | Cz | Rus

   
   
   
 
Royal Perfumery Prague

Ramon Bejar Cuarzo

Cuarzo The Circle je především o filozofii, novém způsobu chápání parfumérského odvětví, kde duše drahokamů splývá s těmi nejsofistikovanějšími esencemi a rostlinami naší planety. Výsledkem tohoto spojení je jedinečná a vytříbená kolekce parfémů s limitovanými číslovanými edicemi. Kombinace přirozenosti a sofistikovanosti, hrubého kamene a přesného broušení, pozemské surové divokosti a božskosti… Každá jednotlivá vůně se zvláštním způsobem napojí na svého zákazníka a společně vytvoří jakýsi kruh, vazbu, cit, který umožňuje uživatelům a umělcům jedinečným způsobem porozumět a pocítit parfémy.

Všechny vůně Cuarzo The Circle vynikají kvalitou a noblesností materiálů. Flakóny a uzávěry jsou vyrobeny z nejelegantnějšího křišťálového skla vybroušeného do tvaru diamantu a jsou uloženy v dřevěných krabičkách zajištěných magnetickým zámkem. Společně s těmi nejlepšími přírodními esencemi naší planety tvoří tyto prvky jedinečné náročné umělecké dílo té nejluxusnější parfumérie.

Jde o nový koncept mezi parfémy, umělecký kus a klenot. Naše značka je úspěšným výsledkem oddanosti a vytříbených dovedností nutných k výrobě absolutní kvality, vytříbenosti a sofistikovanosti. Špetka adorace absolutní krásy, která mění každou vůni do autentického objektu moci.
Ramón Béjar, jeden z nejlepších parfumérů na světě a tvůrce mezinárodně uznávaných limitovaných vůní, jež jej proslavili jako hlavního usmiřovatele mezi východní a západní parfumérií, nás zavádí do svého snu o nové dimenzi nejvyššího luxusu: Cuarzo The Circle.

kromě parfumérství, umění a snění Ramón Béjar vyniká i svou úžasnou citlivostí, vkusem a intuicí, což jsou vlastnosti, jež jej vedly k vytvoření jinak zcela nepředstavitelných kombinací vůní, jež vzbuzují nejneobvyklejší dojmy. Od té doby, co objevil své nadšení pro parfémy pod křídly svého orientálního mistra, který jej zasvětil do mnoha tajemství této tradice, je umění výroby parfémů zcela oddán a vytváří vůně, jež překračují svou delikátností hranice dějin.

Ramón Béjar, který vždy pevně věřil ve svou práci jako parfuméra, následuje své životní poslání a vytváří cosi, co sám nazývá “olfaktorický zážitek pro duši”, vůně, které stojí na pomezí klenotnického zboží a uměleckých děl a jež jsou určeny jen těm, kteří se odvažují nosit na sobě jeho jedinečnou pečeť a zažívají sílu, spiritualitu a mysticismu, který tyto parfémy zprostředkovávají.

Royal Perfumery Prague
 
 

 

Home

Concept

AK Perfumes

Brands

News

Contact

Facebook

E-shop

      We are open:

7 days from 10 AM untill 10 PM

                 Adress:

45 Václavské náměstí, Prague - 1,

Subway st.: "Muzeum" & "Můstek"

           Tel.: +420 725 822 267

 

 

 
 
 
      © 2015 Royal Perfumery Prague s.r.o.