O Nás

Milí přátelé,

vítáme vás v Royal Perfumery Prague se sídlem v samém srdci České republiky!

Náš obchod jsme otevřeli v září 2014 s cílem splnit sny a zpřístupnit Praze a jejím návštěvníkům magický svět exkluzivních vůní. Na největších parfumérských výstavách, jako je Esxence Milano či Fragranze ve Florencii, jsme vybrali směs těch nejoriginálnějších a nejexkluzivnějších značek parfémů.

  • Top 20 nejlepších znáček
  • Nabízíme profesionální servis a poradenství
  • Přímé spojení s výrobci

Náš obchod v Praze

Náš obchod v Praze

V současnosti v našem obchodě nabízíme tyto značky: Caron, Floris, House of Sillage, Bond N9, Tiziana Terenzi, Giulietta Capuleti, Robert Piguet, Hayari, Jovoy, Cuarzo the Circle, Ramon Bejar, M. Micaleff, Prudence, Taylor of Old Bond Street, Puredistance, Alexandre J., Houbigant Paris, Paul Emilien

Upřímně věříme, že: "Na světě neexistují lidé, kteří by neměli rádi parfémy, pouze jsou lidé, kteří tu svou pravou vůni ještě nenalezli." Najděte svou vůni v Royal Perfumery Prague.©

Recenze:

Při mé první návštěvě Royal Perfumery na Václavské náměstí v Praze, jsem se cítil neuvěřitelně dobře. Vyzkoušel jsem velké množství vůní bez nějakého pocitu nervozity, nikdo na mne netlačil časově, ani neobtěžoval nějakým nudným popisem, který jsem nechtěl..

Nathan, Arome.cz » Diskuse »

Celé to byla tak trochu náhoda, "bondovky" mi doporučovala Carol a protože jsem nenašla kde je vyzkoušet, moc jsem je neřešila. Jenže bylo nebylo, šla jsem jednoho upršeného dne kolem hotelu Jalta na Václavském náměstí a protože se tam fotili turisté nešlo projít. Takže jsem se musela zastavit a počkat, navíc zrovna v období, kdy se žádná parfumerie nemohla obejít bez mé návštěvy a naopak... .

Taňa, Venity Time, blogspot