Eng | Cz | Rus

   
   
   
           

Parfums M. Micallef

jiná filozofie

Značka M. Micaleff byla založena v Grasse v roce 1996 a v současnosti platí ve světě za značku těch nejluxusnějších parfémů. Úspěch společnosti dosvědčuje na 900 prodejen ve více než 54 zemích světa. Geoffrey Nejman společně s Jeanem Claudem Astierem, proslulým svým "nosem", byli hnání vášní a vlastním talentem a vytvořili výjimečné vůně. Martine Micallefová zas přispěla svým uměleckým nadáním a vytvořila sérii nádherně dekorovaných flakónů. Tato vyšeperkovaná kolekce, vyrobená a zdobená ručně, se stala ikonickým uměleckým dílem a parfémem, který svádí znalce z celého světa.

Martine Micallefová

duše a krása

Martine Micallefová se narodila v St. Paul de Vence a dětství strávila obklopena uměním. S uměleckým duchem sobě vlastním instinktivně rozvíjela svůj talent v oblasti designu, malby a sochařství. Její kreativní konzistence a bohaté kulturní dědictví zaručují neustále rostoucí úspěch značky.

Geoffrey Nejman

nadaný nos na parfémy a business

Tento prostřelý businessman ze světa osobního bankovnictvím v Evropě a USA pochází z Německa. V polovině 90. let jej však uchvátila touha po onom fascinujícím a snovém světě parfémů. Od té doby stojí společně s Jeanem Claudem Astierem v čele výroby vůní značky Micallef. Díky svým znalostem z oblasti bankovnictví řídí společnost a pracuje na finančním i strukturním růstu značky M. Micallef.

 

 

 

Úvod

Koncept

Značky

Novinky

Kontakt

Facebook

Media

        Máme otevřeno:

7 dní v týdnu od 10.00 do 22.00 hod.

                     Adresa:

              Václavské náměstí 45, Praha 1,

    Stanice metra: "Muzeum" a "Můstek"

              Tel.: +420 605 222 549
                           +420 725 822 267

 

 

 
 
 
      © 2014 Royal Perfumery Prague s.r.o.