Eng | Cz | Rus

   
   
   
           

ROBERT PIGUET

Muž na pozadí flakónu

Robert Piguet, uznávaný svými kolegy, ženami, jež oblékal a módním tiskem jako “nejpařížštější ze všech módních návrhářů”, byl ve skutečnosti - navzdory vzdělání v oblasti finančnictví - předurčen stát se jedním z legendárních postav haute couture.

Robert Piguet se podvakrát nesmazatelně a navždy zapsal do dějin módy. Obzvláště jeho návrháři, jež zaměstnával a podporoval, a designéři haute couture se svou kreativitou, inspirací a vášní dramaticky ovlivnili svět módy, filmu, umění, krásy a současného vzhledu žen, oděvů a náhledů na sebe sama. Pierre Balmain, Marc Bohan a Hubert de Givenchy. Ti všichni se u něj školili, podobně jako i sám mistr Christian Dior, který pronesl, že “Robert Piguet jej naučil, že v jednoduchosti je krása, a jen skrze jednoduchost se může dostavit skutečná elegance.”

Tyto vůně jsou přínosem nedostižného rozsahu. Bylo zjištěno, že Piguetovy parfémy Bandit, Fracas a Baghari, “mají specifickou atmosféru, velmi typickou pro tuto obchodní značku: striktní loajalita dobrému vkusu, skutečnému luxusu, strach ze všednosti a vrozený smysl pro svádění” Jsou to skutečné klasiky nadčasové krásy a hodnoty, jež přežívá navzdory sezónám a trendům.

Návrhář Robert Piguet nabízí na 25 parfémů. Jde o zavedenou parfumérii. Úplně první řada spatřila světlo světa v roce 1944. Ta nejnovější je z roku 2014. Vůně značky Robert Piguet jsou vyrobeny ve spolupráci s parfumérem Aurelienem Guichardem a Germainem Cellierem.
Každá kolekce je odrazem jeho neomylného oka, rafinované jednoduchosti a konečně vlastnosti, jež byla pro Pigueta tak typická: elegance. Elegance stylu. Elegance v charakteru. Elegance v inspiraci.

 

 

Úvod

Koncept

Značky

Novinky

Kontakt

Facebook

Media

        Máme otevřeno:

7 dní v týdnu od 10.00 do 22.00 hod.

                     Adresa:

              Václavské náměstí 45, Praha 1,

    Stanice metra: "Muzeum" a "Můstek"

              Tel.: +420 605 222 549
                           +420 725 822 267

 

 

 
 
 
      © 2014 Royal Perfumery Prague s.r.o.