Eng | Cz | Rus

   
   
   
           

PUREDISTANCE, NEJELEGANTNĚJŠÍ PARFÉM NA SVĚTĚ

KOLEKCE NADČASOVĚ KRÁSNÁ & SKUTEČNĚ EXKLUZIVNÍ
PARFÉM VYROBENÝ PARFUMÉRSKÝMI MISTRY V LONDÝNĚ, PAŘÍŽI & NEW YORKU

Parfém Puredistance I

NENÁPADNÁ ELEGANCE V NEJRYZEJŠÍ FORMĚ

Vůně Puredistance I vytvořila v New Yorku renomovaná parfumérka Annie Buzantianová. Původně jej namíchala pro sebe a vytvořila skutečný vlastní klenot. Podobně jako byla tichá krása Grace Kellyové,
i Puredistance I vyjadřuje nenápadnou eleganci v e své nejryzejší podobě.

Aroma tvořené souhrou jemnosti a křehkosti, tepla i chladu, příjemné koketérie a ovocné elegance, je komplexní a vybroušené stejně jako nějaký diamant. Dokonalým poměrem a vznešenou a rozmanitou krásou je parfém Puredistance I hlavní vůní mnoha znalců.

Ingredience: květ mandarinkovníku, černý rybíz, neroliová silice, magnolie, růže, jasmín, mimóza, ambra, vetiverová silice a bílé pižmo.

Parfémový extrakt: 32% parfémový olej

Parfém Puredistance ANTONIA

SILNÝ, POZITIVNÍ a SEBEVĚDOMÝ

Parfém Puredistance ANTONIA vytvořila známá parfumérka Annie Buzantianová z New Yorku. Jde o vysoce originální vůni zelených květin s úžasnou svěžestí a vřelým teplem, ale zároveň je měkká a jemná, jak jen to je možné. Klíčem při výrobě parfému ANTONIA byl obraz silné, pozitivní, ale zároveň jemné ženy.

Perfém není ani moderní, ani staromódní. Puredistance ANTONIA je nadčasová vůně s dotykem nevinnosti, ale zároveň ženskosti a sebevědomí. Chytne vás svou jemností a jako vytrvalá, a přesto nijak zahlcující vůně s vámi věrně zůstane.

Ingredience: jasmín, výtaže z růže, ylang ylang, kosatec, břečťan, galbanum, vanilka a vetiverová silice.

Parfémový extrakt: 25% parfémový olej

Parfém Puredistance M

NOBLESNÍ, SOFISTIKOVANÝ & SMYSLOVĚ VZRUŠUJÍCÍ

Parfém Puredistance M je okázalou, smyslnou a komplexní vůní, je však zároveň noblesní a sofistikovaná. Vytvořila ji v Londýně Roja Doveová, jež se inspirovala stylovým konfortem interiéru klasického Astonu Martin. Puredistance M is hcypre vůně s nádechem kůže v klasickém poměru, avšak s neočekávaným orientálním zvratem, který parfému propůjčuje originální a moderní styl.

Teplá hladkost parfému je nedstižná. Složení jemně přede a vplétá useň do směsice koření, dřeva a pryskyřice. M se svou elegatně kouřovou kůží zahrnuje náznak vzrušení i nebezpečí, což je přesně to, co by měla vyjadřovat vůně inspirovaná autem James Bonda.

Ingredience: bergamot, citron, růže, jasmín, skořice, pačuli, mech, cistus, vetiverová silice, vanilka, kůže

Parfémový extrakt: 25% parfémový olej

 

Parfém Puredistance OPARDU

SNOVÁ OKÁZALOST & NOSTALGICKÁ ROMANCE

Puredistance OPARDU má okamžitý hypnotizující efekt, který evokuje vzpomínky na lásku, romantiku a svádění. Buďte připravena na smyslnou vůni, která vás odnese do sametové noci Paříže
dřívějších dob.

Parfumérka Annie Buzantianová z New Yorku úspěšně vytvořila vůni, která moderním a elegantném způsobem oživuje krásu dávno uplnulých dob. OPARDU j plná a okázalá vůně a při aplikaci vyniknou její éterické prvky. Celkový efekt je absolutně rozkošný.

Ingredience: tuberóza, gardenie, bulharská růže, šeřík, karafiát, jasmín, heliotrop a cedrové dřevo.

Parfémový extrakt: 32% parfémový olej

 

Parfém Puredistance BLACK

TAJEMNÝ, HŘEJIVÝ & ELEGANTNÍ

Puredistance BLACK vytvořil v Paříži slavný parfumér Antoine Lie. Je to parfém nejvyšší kvality, který je blízký svému nositeli a tajemně a sofistikovaně kolem sebe šíří smyslnou a elegantní vůni, aniž by byl příliš vtíravý.

Hřejivá, tajemná a elegantní vůně, plná šarmu, která zůstává ve stínu a a jen čas od času dává najevo svůj charakter. Puredistance BLACK hraje na vaší pokožce na schovávanou, objevuje se, mění a znou se objevuje k potěšení smyslů.

Ingredience: Kvůli celkovému pojetí parfému BLACK (který střeží krásu neznámého) nezveřejňujeme jeho jednotlivé ingredience.

Parfémový extrakt: 25% parfémový olej

 

 

 

Úvod

Koncept

Značky

Novinky

Kontakt

Facebook

Media

        Máme otevřeno:

7 dní v týdnu od 10.00 do 22.00 hod.

                     Adresa:

              Václavské náměstí 45, Praha 1,

    Stanice metra: "Muzeum" a "Můstek"

              Tel.: +420 605 222 549
                           +420 725 822 267

 

 

 
 
 
      © 2014 Royal Perfumery Prague s.r.o.