Eng | Cz | Rus

   
   
   
           

Tiziana Terenzi

Vůně ohně - Seznamte se. Tyto vůně byly inspirovány cestovatelskými poznámkami v zápisníku vázaném v kůži, starém a opotřebovaném, jako je znalost našeho řemesla (předávaného po tři generace): dva nové výtvory, parfémy se záznamem vzpomínek a duše, které dokonale zachycují emoce. Tyto parfémy představují o dva kroky více na této nádherné a nikdy nekončící cestě k velkoleposti ohně a emocím z fantastických zážitků a setkání

Tiziana Terenzi je italská luxusní značka vůní, jež vyrábí rodinná firma. Značku založila v roce 1968 ve městě Cattolica Cereria Terenzi, a to v místnosti o rozměrech 16 čtverečních metrů. Podnětem byl čirý entuziasmus zakladatele Evelina Terenziho, které skrze různé inovace pokračoval v rodinné tradici. Jeho otec Guglielmo se podílel na založení firmy na vosk, která vyráběla různé svíčky do kostelů. S pomocí své ženy Luigie Manciniové si v pokojíku jejich rozlehlého domu založil uměleckou laboratoř. Šlo o první část příběhu, který se táhne již 40 let a jehož tradice se předává na další generace.

Děti Evelina Terenziho, Tiziana a Paolo jsou nyní vlastníky této značky. Tiziana Terenzi pracuje jako designérka a Paolo Terenzi je parfumérem a prezidentem společnosti.

 Tiziana Terenzi je novou značkou vůní. První řada byla vytvořena v roce 2012, nejnovější je z roku 2014. Hodnotitelem vůně, který se podílel na její tvorbě, je Paolo Terenzi.

Tvorba těchto parfémových esencí je založena na nikdy nekončícím hledání po zobrazení a zachycení emocí. Tyto parfémy ztělesňují mocnou faustovskou touhu zkusit zachytit nádherný okamžik a zároveň neustálé zkoumání “sebe sama i druhých”. Parfém využívá své plné síly a evokuje zážitek z bezprostřední blízkosti ohně – okamžik, který představuje život prožitý v plné intenzitě, do poslední kapky, život v každém okamžiku – sdílení intimního okamžiku s okolním kosmem. Všechny evokující esence krásných vzpomínek jsou zachyceny uvnitř drahocenných olfaktorických molekul, navždy vyryty do našich myslí.

 

 

Úvod

Koncept

Značky

Novinky

Kontakt

Facebook

Media

        Máme otevřeno:

7 dní v týdnu od 10.00 do 22.00 hod.

                     Adresa:

              Václavské náměstí 45, Praha 1,

    Stanice metra: "Muzeum" a "Můstek"

              Tel.: +420 605 222 549
                           +420 725 822 267

 

 

 
 
 
      © 2014 Royal Perfumery Prague s.r.o.